Eleganckie i Funkcjonalne Domy

Inwestycja Elegant Homes Radomierzyce to projekt, w którym każdy szczegół wpływający na komfort użytkowania przyszłych mieszkańców został dokładnie przemyślany. Najwyższa jakość zastosowanych materiałów, wysokie standardy wykonywanych prac oraz idealnie dobrane elementy wykończenia zewnętrznego dodatkowo podkreślają elitarność prezentowanej inwestycji. Budynek został usytuowany tak, aby ogród każdego domu znajdował się od strony południowej. Taka orientacja przestrzenna domu, w połączeniu z dużymi oknami, gwarantuje idealne doświetlenie wnętrz, które są jasne, przestronne i przyjemne. Domy mają bardzo praktyczny rozkład pomieszczeń zapewniający dużą przestrzeń mieszkalną. Na parterze znajduje się salon, otwarta kuchnia (istnieje możliwość stworzenia wyspy kuchennej), oddzielny i przestronny korytarz, toaleta oraz dodatkowy schowek, w którym można umieścić np. pralkę i suszarkę. Duże okna znajdujące się w salonie po otwarciu zapewniają świetne połączenie z ogrodem. Istnieje również możliwość budowy kominka. Pierwsze piętro tworzą trzy sypialnie oraz duża łazienka z toaletą. Każdy dom posiada drugie piętro, które jest bardzo dobrze doświetlone dzięki oknom dachowym (po każdej stronie dachu znajdują się dwa okna). Pozwala to na wydzielenie dodatkowych pomieszczeń, a poprowadzone instalacje umożliwiają utworzenie kolejnej łazienki i toalety.

Domy wyposażone są w system centralnego ogrzewania. Stropy w budynkach wykonane są z betonu, podobnie jak schody pomiędzy piętrami. Inwestycja zakłada również dodatkowe udogodnienia takie jak ogrzewanie podłogowe, oświetlenie zewnętrzne oraz w pełni zagospodarowane i ogrodzone ogrody. Prezentowane domy charakteryzuje wysoka jakość izolacji i wyodrębnienia. Istnieje możliwość dostosowania projektu do potrzeb Klienta w porozumieniu z architektem i wykonawcą. W projekcie domów uwzględnione są wszystkie instalacje zapewniające dostęp do mediów: wody, energii elektrycznej, gazu oraz kanalizacji. Do każdego domu przypisane są dwa prywatne miejsca parkingowe.

Prestiżowa Lokalizacja

Prezentowana inwestycja Elegant Homes powstaje w Radomierzycach, tuż przy południowej granicy Wrocławia. Radomierzyce graniczą z Ołtaszynem, uznawanym za bardzo ekskluzywną i elitarną lokalizację na mapie miasta. Jest to cicha, spokojna i bezpieczna okolica, która jednocześnie znajduje się bardzo blisko centrum Wrocławia (8,4 km od Rynku), dlatego cieszy się tak dużą popularnością. Obszar, na którym powstaje inwestycja to zupełnie nowe miejsce, które prężnie się rozwija. Powstają tu zarówno nieruchomości mieszkalne, jak i cała infrastruktura otaczająca budynki. W odległości zaledwie od 300 m od terenu inwestycji Elegant Homes znajduje się przystanek autobusowy, a w najbliższej okolicy usytuowane są m.in. szkoła (2,0 km) i przedszkole (1,8 km), kościoły (2,1 km), poczta (2,2 km) oraz markety. Rozwijane są kolejne projekty zapewniające podstawowe udogodnienia, takie jak inwestycje drogowe, oświetlenie, czy nowe sklepy, jak również zaplecze rekreacyjne pozwalające na atrakcyjne spędzanie czasu wolnego. Dodatkowy i niezwykle ważny atut to dostępność inwestycji. Przebudowa ulicy Buforowej zostanie w najbliższym czasie ukończona, a w niedalekiej przyszłości powstanie nowa linia tramwajowa, dająca dostęp do sprawnej komunikacji miejskiej. Ponadto planowane są kolejne, duże inwestycje drogowe, których realizacja zwiększy dostępność obszaru i pozytywnie wpłynie na komunikację w tym regionie.

O Inwestorze

Firmą kieruje belgijski Inwestor, który ma 13-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości mieszkaniowych. Doświadczenie, sukcesywnie zdobywane przez lata działalności branżowej, pozwala na zapewnienie najwyższego standardu oferowanych inwestycji. Najważniejsze wartości, którymi kieruje się Inwestor to pełna przejrzystość podejmowanych działań i niezawodność. Pozwala to na realizację projektów na najwyższym poziomie. Proces tworzenia nieruchomości odbywa się we współpracy z rzetelnymi i renomowanymi generalnymi wykonawcami, którzy doskonale wiedzą jak zadbać o każdy etap realizacji inwestycji. W kwestiach dotyczących projektowania, budowy i sprzedaży domów podejmujemy współpracę wyłącznie ze specjalistami w swojej dziedzinie, którzy mają duże doświadczenie w pracy na polskim rynku. Takie działania zapewniają dodatkową gwarancję jakości oraz terminowość realizacji projektów. Inwestor z doświadczeniem branżowym na arenie międzynarodowej to pewność dla kupujących.

Planowane Inwestycje w Okolicy

Formularz kontaktowy

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta lub mają Państwo pytania dotyczące inwestycji
Elegant Homes Radomierzyce – zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania

Dział sprzedaży

ul. Rapackiego 32,
53-021 Wrocław
info@eleganthomes.pl
fb.com/ElegantHomesRadomierzyce

Zarządzanie nieruchomością

PR1 Sp. z. o.o. Elegant Homes Sp.K.
ul. Bratłomieja Strachowskiego, nr 3A/3,
52-210 Wrocław